Angličtina pro život!

Od sametové revoluce je Česká republika svědkem jiné revoluce - jazykové revoluce. Anglicky se mluví ve všech částech Evropy a samozřejmě po celém světě. Každé podnikání, jež má dodavatele a odběratele mimo Českou republiku si muselo uvědomit nezbytnost angličtiny. Na druhou stranu, v dnešním ekonomickém prostředí si žádná společnost nemůže dovolit utratit nákladnou sumu peněz za instituce vyučující angličtinu. My máme odpověď.


Naše poslání

Nabízíme profesionální výuku v následujících oblastech:

Náš tým


VEREEN SMIT (ICO 262 58 005)
Vereen Smit má specializaci na práci s lidmi se zvláštní péčí. Má čtyřleté zkušenosti v této oblasti a vlastní kvalifikaci asistent pracovní terapie. Před tím než se Vereen přistěhovala do České republiky, v roce 2000, pracovala radu let jako učitelka ve školce v České republice Vereen učí angličtinu jak dospělé, tak teenagery. Pracovala jako instruktorka ve Svatém Janu a v Jablonném, učila také pro různé agentury a školy, státní Gymnázium a Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži, Gymnázium Jakuba Škody (Přerov), Rodinná škola (Zlín), Obchodní akademie v Kroměříži, Universita Tomáše Bati ve Zlíne, Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž, Ústav pro hospodářskou úpravu lesů v Kroměříži, Kroměřížská nemocnice, Abala (Kroměříž), Penzion Holub (Kroměříž), Holík International (Štípa), Barum (Otrokovice), PORR (Tlumačov), ZPS (Zlín), O.B. Leasing (Zlín), Základní školy Malenovice, Hulin, Otrokovice, Sazovice, Kostelec a tak dále. Vereen je zároveň schopna připravit na maturitu, státní zkoušku, stejně jako na FCE, CAE, CPE, BEC a ESP.

KAMILA MARKOVÁ (ICO 687 72 262)
Kamila učí angličtinu od roku 2006 a jako lektorka pracovala pro různé společnosti, Vape s.r.o., Realitní kancelář KM NOW, učí pracovníky firmy Contunix s.r.o.Kroměříž, Městského úřadu v Kroměříži, Stavební firmy Roman Machálek, Unicredit Bank, Pracovní úřad v Kroměříži a Vězeňská služba České republiky.


Jsme schopni nabídnout výuku ve všech stupních od začátečníků po profesní úroveň. Nabídku šijeme na míru vašim potřebám. Snažíme se dostát jakýmkoliv Vašim požadavkům. Hledáte-li individuální hodiny konverzace nebo kompetentní učitele pro výuku v malých skupinkách ve vaší firmě, kontaktuje nás. Rádi vám budeme k službám.